درباره ما

درباره شرکت دامون نماینده راپچر دیسک FDC

شرکت دامون در شهریور ماه سال 1392 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف تامین تجهیزات برای صنایع مختلف به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس شد.

سوابق صنعتی موسسان و پرسنل شرکت و آشنایی آنان با نیاز واقعی مشتریان صنعتی موجب گردید تا خدمات و محصولات این شرکت به سرعت مورد توجه صنایع مختلف قرار گیرد. از بدو تاسیس تا کنون این شرکت افتخار داشته تا محصولات خود را به صدها واحد صنعتی خصوصی و دولتی ارائه نماید. دقت و سرعت بالای ارائه خدمات موجب گردیده است تا صنایع معتبری همچون نفت و گاز پارس، مپنا، پتروشیمی رجال، ماموت، کشتیرانی خیبر، پتروشیمی برزویه، الکترواستیل، شرکت عملیات اکتشاف نفت، شرکت پایانه های نفتی ایران، نیروگاه سنندج، سبحان دارو، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، پتروشیمی شیراز، فازهای مختلف پارس جنوبی، محب پلیمر قم، دارو پخش، و ده ها واحد صنعتی مختلف دیگر از خدمات و محصولات دامون استفاده نمایند.

به علت شرایط خاص کشور در سال های گذشته تامین تجهیزات از برندهای جهانی همواره با چالش هایی روبرو بوده و مدیریت بازرگانی خارجی از مهمترین دغدغه های مدیران صنایع کشور در بخش خصوصی و دولتی بوده است. با این حال صرفا تامین یک تجهیز از یک برند معتبر جهانی نیاز اصلی مشتریان صنعتی در کشور نیست. چه بسا تامین تجهیزات از همین برندها بدون اطمینان از تداوم ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات جانبی در آینده، ریشه بسیاری از مشکلات صنایع در سال های اخیر بوده است. به همین دلیل شرکت دامون همواره نگاه ویژه ای به تداوم ارائه خدمات به مشتریان خود داشته است. دامون همواره از طریق اخذ نمایندگی رسمی از شرکت های سازنده در ایران یا دبی و یا همکاری مستقیم با نماینده های این شرکت ها اقدام به تامین تجهیزات می نماید. این استراتژی ارائه قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان عزیز را موجب گردیده و استقبال مناسب از خرید محصولات این شرکت خود گواه این موضوع می باشد.

از سوی دیگر دامون همواره خود را متعهد به ارائه خدمات فنی و مشاوره ای در کنار تامین تجهیزات دانسته و از تمام امکانات و قابلیت های خود به منظور حل مسائل و مشکلات مشتریان گرامی بهره گرفته است. برای این مهم واحد مهندسی این شرکت با ترکیبی از مهندسین باتجربه مکانیک، تاسیسات، برق، هوافضا، دریا، شیمی، پلیمر و نفت آماده ارائه خدمات مهندسی در کنار تامین تجهیزات به صنایع مختلف کشور می باشد.